Двама приятели, които не се били виждали 20 години, се срещат на една автобусна спирка и единият казал на другия:
- О, откога не сме се виждали? Ожени ли се?
- Не.
- Ами какво правиш?
- Чакам рейса.
Три тъщи. Първата:
- Моят зет чете списания за птиците, вероятно, като малък е мечтаел да стане орнитолог.
Втората:
- А моятч чете кулинарни списания, готвач вероятно е искал да стане.
Третата:
-...
- Сър, моля за ръката на вашата дъщеря!
- Извинете, младежо, но моята дъщеря вече си има кандидат, който е доста сериозен човек!
- Ако е така, какво ще кажете за секънд хенд, сър?
ОБЯВА:
Срамежливо момче търси........Амиии.....Таковааа......Нищо,нищо...Няма значение.
В час по химия в Националното Училище за танцово изкуство учителката се кара на учениците:
-Как може да не знаете реакциите?! Химията
цял живот ще ви трябва!
-Госпожо,ама ние сме в балетно училищ...
Разговарят двама безработни:
- Навремето ми казваха: "Учи, сине, за да не работиш!" Тогава учих, учих и ето сега - не работя...
- А той разказа ли ти за неговите предишни гаджета?
- Не.
- Гад! А ти на него?
- Не.
- Умница!
Един асистент решил да се заяде със студент и го пита:
- Колко лампи има в стаята?
- 20. - отговорил студентът.
- Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба.
Студентът останал на поправителен. На следв...
Двойка в кафене. Посред светския им разговор на мъжа му се доходило до тоалетна. Опитал се тактично да съобщи на дамата:
- Би ли ме извинила за момент - отивам да се здрависам с един приятел, с когото...
- Поддържам малко домакинство:Две крави, свине, овце, гъски... и още малко животни... Дайте акъл, как да си оправя отношенията със съседите отдолу?
Директор на ДСП се обажда в Министерството на труда и социалните грижи, да уговоря среща с министъра:
- Положението е трудно, нямаме пари!
- Няма страшно! И така ще Ви приема...
Мутра е в Ню-Йорк и се загубил. Звъни на приятел по телефона:
- Брато, можеш ли да ме вземеш. че съм се загубил май!
- Къде си? На Коя пресечка си?
- Сега ще видя..аха на WALK и DONT WALK.
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и...
Истинските неща се виждат сьс сьрцето, а не с очите.
Антоан дьо Сент Екзюпери (Малкият принц)
гласова поща: "Телефонът на абоната е в заложната къща."