Утpо. 8 маpт. Мъж пита жена си:
— Скъпа, какъв подарък искаш за празника?
Жената:
— О, скъпи, благодаря, че попита. Много бих желала нещо за тънките си пръстчета, за дългата ми шия и за розовите ми уш...
- Тате – казва тинейджър – абе как да ти кажа… може ли да ми дадеш 50 лв за свирка?
— Зависи – отвръща бащата – Добър ли си?
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По едно време единият попитал бармана:
— Кога обикновенно се появява чудовище...
Журналист взема интервю от столетник:
— Как успяхте да доживеете до такава дълбока старост?
— Никога с нищо не съм прекалявал – малко секс, малко водка, тютюн също малко и, разбира се, закъснях за Тит...
Cекретарка:
— Цифричките на клавиатурата ми не работят!
Администратор:
— Натиснете NumLock.
Секретарка:
— Натиснах, не помага!
Администратор:
— Чай? Кафе?
Секретарка:
— Не може ли направо да се чукаме...
- Господин полицай, ето този мъж ми направи гнусно предложение.
— Да правите секс?
— Да, но не е в това е проблема.
— Някакво извращение ли?
— Именно, при това много извратено.
— Какво точно?
— Безпла...
Заседание на съда:
— Убитият е бил убит с кръгъл, тъп предмет… Обвиняемия:
— С глава го ударих.
Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас:
— Ти си труп!
— Не съм, бе. Жив съм още.
— Извинете, май ми избързва часовника…
Чък Норис е убил Бен Ладен… като го е сръчкал във Фейсбук.
Жена към мъж:
— Защо така ме гледате?
— Не ви гледам вас.
— А защо не ме гледате?
Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно...
Разговор по телефона:
— Ало, търся бай Пешо.
— Ами, той се помина миналият месец – отговаря старица с много изнемощял гласец.
— Какво да му предам като се видим?
Турист пита местен жител:
— Как живеете тук?
— Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте.
— Как, дори ако се засее ръж?
— Е, ако се засее – това е друга работа.
Две мутри си вървят по улицата. Единият казва:
— Я гледай ония на последния етаж. Ба… то много високо!!!
— Вярно, бе! Тоя ако тръгне да пада, ще си пада пет дни!
— А дали ще оживее?
— Да бе да! Пет дн...
Манго и Айше отишли на кино да гледат филма „Титаник“.
В сцената когато кораба потъва Манго започнал да плаче.
Айшето го попитала:
— Защо плачеш да не ти е жал за хората.
Манго казал:
— Не ма, виж кол...