- Отворете! Полиция!
- Вече нямате и с какво да си отворите ли?! До къде стигна държавата!
Петък следобед в офиса. Всички:
- Zzzzzzzzzzzz!
Влиза внезапно шефа и всички:
- Aaaaaaaaaaaa!
Офталмолог, при който отива на преглед Андреа, направил грешката да я посъветва "по-малко да чете легнала, тъй като това води до принудителна перманентна корекция на фокусното разстояние на лещата и с...
М-тел съобщи, че българите са изпратили 6.6 милиона смс-а за коледа. Повече от половината, ще разберат чак като си видят сметката.
Как можеш да ядосаш продавачка в МОЛ?
– Като си покажеш главата от пробната и й кажеш, че е свършила тоалетната хартия!
- На Запад търговецът не мами клиента си, иначе той ще отиде при друг.
- Тази система може да работи, ако има поне един честен търговец?
- Да.
- Жалко, но при това условие в България няма как да работ...
- Ало, добър ден! От ДАНС ви се обаждаме.
- Знам.
- Как така?!
- Успяхте да ми звъннете на изключения мобилен телефон.
Моше, собственик на сергия на пазара, предупреждава жена си:
- Запомни, нищо не купувай днес от Рабинович.
- Защо?
- Защото съм му дал назаем моя кантар.
Привиква шефът подчинен, казва му:
- Не сте полезен за фирмата. От утре сте уволнен!
- Не! По-добре от днес.
- Защо?
- Утре ще съм много зает! На погребение съм!
- На кого?
- На Вашето!
В село Вискяр се сблъскали Ламборджини и Ферари Тесароса. Пристигналите на място служители на КАТ половин час се снимали.
При джипито
- Абе докторе,какви лекарства сте ми предписали за бъбреците?
Преди се напикавах само по време на сън,а сега се напикавам и
буден.И от лекарствата за високото кръвно не съм доволен.Преди...
- При вас ще има ли коледни заплати?
- Не, но ще дадат аванса по-рано...
- Ало! Водоснабдяване ли сте?
- Да, "Софийска вода" сме. Да не Вие спряла водата?
- Не, не e спряла. Тече си вода...
- Какъв е проблемът тогава?
- При тази сметка очаквах да тече поне "Ариана"...
Клиент в ресторанта към келнера:
- Нещо плува в супата ми!!!
- Господине, да не сте паднал от луната! Не сте ли виждал муха?
- За колко може да се уреди книжка?
- За 800 лева.
- Скъпо е.
- Катаджията, който ги уреждаше по-евтино, го блъсна един с купена книжка.