Вчера при ПТП се сблъскали "Лексус" на пластичен хирург, "Мерцедес" на психотерапевт и "Тойота" на стоматолог. Бедната ни медицина!
Намерено е сигурно доказателство за това, че някога българите са били в Африка. Там все още няма нормални икономики.
Честният чиновник може да се познае по очите...по тъжния, гладен поглед.
- Хареса ли ви петела с вино, господине? - пита келнерът.
- Ако трябва да съм честен, - отговаря клиентът - повече би ми харесало, ако петелът беше млад колкото виното, а виното на толкова години, кол...
11.11.2010, днес е най-добрият ден за служителите, които трябва ръчно да попълват датата. А след година направо празник ще имат!!
Питат главния доктор на клиника:
- Бихте ли казали, защо базовите изследвания във вашата клиника са безплатни?
- Разглеждаме ги, като първоначална инвестиция.
На председателя на АПК-то(за родените след 80-та: соц. ферма:-) дават таблетки за биковете, за да помогнат за оплождането на кравите.
Всички ги разглеждат:
- Какви са големи..
- Какви са жълти...
Пре...
В "Самсунг" имат два дизайнера: единият държи айфон, а другият го оглежда.
Интервю в едно държавно учреждение.
- Какво умеете да правите?
- Ами..нищо.
- Тези места вече са заети.
Говорят си учител по математика и гаеография в американски колеж.
Учителя по математика:
- Не разбирам, откъде са тези слухове, че децата на българските емигранти са много добре подготвени. Един, напр...
Седят двама рибари на брега на морето. Единият измъква русалка и дълго
я разглежда. След това я хвърля обратно в морето.
- Защо? - пита го другият.
- А как? - отвръща колегата му.
- Как е в работата?
- Като в рая! Всеки момент може да ме изхвърлят!
Когато в телевизионна реклама човек с усмивка става от леглото, бодро се приготвя, весело подсвирквайки си, тръгва за работа, долу на екрана трябва да има надпис:"Не опитвайте да повторите това! Този...
На градския новинарски сайт: "По пътищата в областта слагат маркировка".
Първият коментар: "По-добре на пътищата в областта да слагат асфалт!"
Днес е първи април!
..Не забравяй да поздравиш шефа за празника..