Катаджийска кола се забива в дърво до пътя и излизат двама катаджии.
- Пешо, толкова бързо никога не сме били на мястото на произшествието.
- В нашия офис всички ползват различни парфюми. Например, счетоводителката предпочита "Армани", шефката на продажбите "Гучи". А от секретарката пък мирише на бос...
- Обвиняеми, какво може да кажете в своя защита?
- Само едно: бяха ми поверени милиони, а аз присвоих само сто и седемдесет хиляди...
Пътува влак на БДЖ. По едно време спира насред полето. Пътник пита кондуктора:
- Защо сме спряли?
- Една крава е легнала на полето.
Скоро влакът отново потеглил и пак спрял.
- А сега защо?
- Една крав...
- Келнер, донесли сте ни мътно вино!
- Виното е прекрасно, но чашите са мръсни!!!
Министър-председателят вика министъра на транспорта:
- Кога ще решите проблема със задръстванията в София?
- Работим над това, засега имаме два варианта: реалистичен и фантастичен.
- Ок, какъв е реали...
Мъж отива на уролог, изважда си члена и мълчи. Докторът:
- Боли ли?
- Не.
- Да не е малък?
- Не.
- Крив?
- Не.
- А какво тогава?
- Нe е ли хубав, а?
- Лудвам, като гледам охраната ни. По цял ден седят и нищо не правят.
- Вероятно и те са така, гледат ви и си мислят: ей тва е живот, не само, че идват на работа, а има и какво да правят!
"Няма нищо по-хубаво от лошото време" - каза си продавачката, продавайки поредния чадър в дъжда!
- Защо уволняват митничарите без висше образование?
- Защото трябва да си поне висшист, за да може да живееш с толкова ниска заплата...
Лекар пита пациент:
- Как е вашето състояние, господине?
- Благодаря ви, докторе, моето състояние вече е значително по-малко.
- Но защо не искате да ме вземете на работа?
- Защо ли, много бързо ще ни напуснеш?!
- Не, няма...
- Съвсем значи, не ви взимаме. За какво са ни такива глупаци, а?
След фирмена игра на пейнтбол шефът лесно се познава не само заради следите от боя, но и от прикладите.
Пристига един в София и си търси работа. Решава да стане шофьор на маршрутка. Преди да почне опитен колега му обяснява:
- Значи, приятел, ако искаш да изкарваш кинти, то ще трябва да забравиш за прави...
Един шеф казва на приятел:
- Моите служители трета година на са искали повишения на заплатите, чудя се как ме прецакват?