При психиатъра:
- Страхувам се, че съпругът ми се нуждае от сериозно
лечение. Вчера, например, той се прибра и каза, че всички
кучета ходят по улицата с чадъри!
- Но, мадам, вчера действително валеше...
- Сине, скоро завършваш училище и ние с майка ти бихме искали да учиш за доктор.
- Татко, но вие с мама прекрасно знаете, че не мога да убия дори муха...
На борец в бар сервират алкохол и лимон, но лимона е напълно
изстискан. Борецът го взима и започва до го изстисква. След
известно време борецът е напълно изтощен, без никакъв
резултат. Минава случаен...
Струва ми се, че Шефът често гледа някой служител и си мисли:
"Това устройство може да работи и по-бързо!"
2015 година. Война между Русия и Америка.
Американски диверсанти в пълно бойно снаражение вече 4 седмица вървят из Сибир.
- Ефрейтор, вече 4 седмици вървим из Сибир и никой не сме видяли, нали така?
-...
Формулировка на правата на задържания от полицията у нас:
- Имате пълно право да запазите мълчание, даже и да ви бият...
Рабинович отива в клуб по конен спорт:
- Искам да пояздя. Давате ли коне под наем?
- Разбира се. Вие какъв кон предпочитате, каква порода?
- Ако може по-дълъг.
- ???
- Ами, ние сме петима...
- Защо сте напуснали предишната си работа?
- Поради умора.
- Каква умора?
- Не знам, просто ми казаха, че са много уморени от мен.
Отворил философът бутилката, оттам излятял джина:
- Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи..
- Как ще си всемогъщ, ако не можеш от бутилката да се освободиш.
- Ще ти изпълня три желания.
- Създай камъ...
Отива евреин при равина.
- Рави, скоро имам рожден ден. Имам две гъски - сива и бяла. Коя да заколя?
Равинът:
- Заколи сивата.
- Да, но тогава бялата ще скучае.
- Тогава заколи бялата.
- Тогава сивата...
Пиян гинеколог се прибира вкъщи. Вади ключа да отключи, но не може да уцели ключалката.
И казва:
- Ееее! Един косъм не са сложили за упътване!
Интервю:
- Добър ден. За работата, като бригадир.
- Имате ли стаж?
- Да!
- Някакви въпроси към нас?
- Каква ще е заплатата?
- 700 лева,
- Но в обявата пише 1200. А другите?
- Довиждане! Губите ни врем...
- Чувам, че сега МВР не просто ще се бори с корупцията, а й обявява война. Не разбирам, каква е разликата?
- Как каква? На война е прието трофеите да се оставят за себе си.
"Никой няма толкова негативи в работата си, както ние!" - жалват се рентгенолози.
В България митрополите се возят на мерцедеси, но по време на пости минават на аудита и бмв-та.