Без голове в мача между ОФК „Хасково“ и „Гигант“

ОФК „Хасково“ и „Гигант“ (Съединение) не успяха да излъчат победител. Мачът от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига завърши с резултат 0:0.

Срещата се игра на стадион „Хеброс“ в Харманли. Двубоят започна с предимство за символичните домакини. Футболистите на Живко Иробалиев имаха шансове за гол, но не успяха да реализират. Гостите също организираха няколко атаки през първото полувреме, но до почивката попадения не бяха отбелязани.

През второто полувреме играта бе равностойна. Нулевото равенство се запази до края на мача.

В следващия кръг ОФК „Хасково“ гостува на ФК „Извор“ в Горски извор. Областното дерби е в неделя (11.04.2021 г.) от 17 часа.

В друг двубой от футболната надпревара днес ФК „Димитровград 1947“ загуби при гостуване на ФК „Розова долина“ в Казанлък с 2:0.