ФК „Хасково” записа 1:1 срещу „Миньор” на „Ямача”

Футболистите на „Хасково 1957” записаха равенство срещу „Миньор” (Раднево). Срещата от първенството на Югоизточната Трета лига завърши при резултат 1:1.

Първото полувреме от двубоя на „Ямача” протече без отбелязан гол. Второто полувреме обаче се оказа изключително оспорвано. След близо час игра първото точно попадение реализира представителят на домакините Николай Димитров. В 70-тата минута гостите изравниха.

Междувременно вратарят на „Хасково 1957” Димитър Александров спаси няколко удара към вратата, но до края на мача не се стигна до гол.

След днешния мач червено-белите са на девета позиция от общо 18 отбора, а днешните гости са на седма. В следващия кръг хасковлии ще играят срещу „Родопа” в Смолян. Двубоят е на 13 октомври от 16 часа.

В друга среща от футболното първенство вчера ФК „Димитровград 1947”победи „Несебър” с 2:1, а ФК „Свиленград 1921”отстъпи на „Атлетик” в Куклен с резултат 0:1.