20 °C
За да отслабна опитвах какво ли не! Не става и не става! Накрая престанах да ям - и стана!
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg