Отборите на Мастило,Ла фурия,Импулс и Арда 1924 в топ четири за Купата на Лигата

Отборите на Мастило, Ла Фурия, Импулс и Арда 1924 достигнаха финалната фаза на втория по значимост турнир в региона - Купата на Лигата. На четвъртфиналите съставът на Мастило завърши 1:1 в редовното време със силният отбор на Зелениково и след изпълнение на дузпи продължи напред. След изпълнение на дузпи се реши и друг четвъртфинал. В него голово шоу си спретнаха Арда 1924 и Global Net-ВАСМАР, които завършиха 3:3 в редовното време, а при дузпите в типично техен стил трябваше да бъдат изпълнени цели осемнадесет дузпи, за да бъде излъчен победителят - Арда 1924. Именно двата отбора Арда 1924 и Мастило ще се изправят един срещу друг в единият от полуфиналите, след като бе изтеглен жребият за финалния етап от турнира. В другата полуфинала среща за мястото си на финала ще се борят Ла Фурия и Импулс. Крумовградчани се наложиха трудно над коравия отбор на Brave и ги победиха с 3:2. Импулс пък взеха скалпа на друг представител на Крумовград - С ДВА ЛЕВИ. Срещата бе доста равностойна през първата част и завърши при резултат 1:1. Второто полувреме, обаче премина изцяло под диктовката на Импулс и логично срещата завърши с резултат 6:1. Важно е да се отбележи, че и четирите двубоя минаха изключително коректно и въпреки големият заряд и оспорваните двубои всички футболисти и организатори на отбори показаха морално израстване, което само може да радва феновете на кърджалийският мини футбол. Полуфиналите на Купата на Лигата 2021 са идният понеделник и стартират в 19:00ч. Екипът на БАМФ Кърджали пожелава успех на всички отбори!