Петима състезатели на „Атлетик” с медали от турнир по лека атлетика

Изображение 1 от 5

Петима състезатели на хасковския спортен клуб „Атлетик” спечелиха медали от турнира по лека атлетика „Севтополис”, провел се в Казанлък вчера.

Костадин Гочев зае 3-то място в дисциплината мятане на диск в групата на юношите под 20 години.

3-то място зае и Рашид Радж на мятане на диск, но в групата на юношите под 18 години.

Илияна Илиева се класира на 2-ро място в дисциплината хвърляне на копие в групата на девойките под 18 години.

София Сарандева също е на 3-то място в дисциплината тласкане на гюле, но се класира и на 3-то място в дисциплината хвърляне на копие при девойките под 18 години.

Мария Габрова е на 1-во място в дисциплината мятане на диск, но и 2-ра в дисциплината тласкане на гюле при девойките под 18 години.

Добро представяне записа и Елис Халил, която се класира на 5-то място в дисциплината тласкане на гюле и на 5-то място в дисциплината мятане на диск при девойките под 18 години.