ОФК „Хасково“ загуби от „Розова долина“ с 0:1

ОФК „Хасково“ загуби от ФК „Розова долина“ (Казанлък) с 0:1 в мач от първенството на Югоизточната трета лига. Двубоят се игра в Харманли, тъй като стадион „Хасково“ е в ремонт. Срещата трябваше да се играе по време на есенни полусезон, но беше отложена за днес.

Единственият гол в мача падна още в първото полувреме. Точен за гостите беше Данаил Иванов, който се разписа в 35-ата минута. Така до края на срещата не се стигна до промяна в резултата.

В следващия кръг от редовните срещи хасковлии ще играят срещу „Марица 1921” в Пловдив на 27.02.2021 г. от 14 часа.