ОФК „Хасково“ загуби първата си контрола с 4:3

ОФК „Хасково“ загуби първата си контрола от зимната подготовка с 4:3. В приятелска среща, изиграна днес в Пловдив, червено-белите допуснаха поражение от юношите на елитния „Локомотив“.

Мачът започна отлично за гостите, които поведоха с гол на най-новото си попълнение Иван Тошев. Домакините изравниха, но Атанас Кръстев отново даде аванс на гостите. Така първото полувреме завърши при резултат 1:2.

След почивката домакините направиха пълен обрат, повеждайки с 3:2. Джан Халим изравни, но „Локомотив“ стигна до победата в последните минути на мача. От ръководството на „Хасково“ останаха доволни от играта на футболистите. През второто полувреме съставът бе експериментален, състоящ се предимно от юноши. На 23 януари отборът, воден от Живко Иробалиев ще играе втората си контрола. Тимът ще гостува на „Гигант“ (Съединение).

Другите сигурни контроли до началото на първенството са с отборите на „Димитровград“ и лидера в Трета югоизточна лига - „Черноморец“ (Бургас).