Политиката отстъпи място на волейбола,Караянчева и Багдасаров викаха заедно за „Арда”

Тази вечер политиката отстъпи място на волейбола.Областните лидери на ГЕРБ и БСП Цвета Караянчева и Милко Багдасаров викаха за „Арда” в ключово домакинство на „Нефтохимик 2010”.Нашите започнаха точка за точка.Във втория гейм  ситуацията бе инфарктна.Отборът се пречупи в третия гейм.Така гостите ни взеха трите точки за час и половина игра при резултат 0:3.Въпреки това отборът на „Арда” бе бурно аплодиран от пълната зала „Арпезос”.

Мачът бе предаван пряко от телевизия еТВ на интернет и телевизионния оператор Escom.Той се наблюдава и в сайтовете Кърджали бг вести и Хасково нет.

От Кърджали бг вести връчиха на младата ни надежда Сонер Гюнар Яшар диск с дебютът му в мача с „Добруджа 07”.

Подмладяваме отбора,състезателите все още се стиковат,коментира президентът Милко Багдасаров.