Със зрелищно 3:3 завърши мачът между Селтик и Интер

Интер пропусна да вземе добър аванс при визитата на шотландския Селтик в мач от 1/16-финалтие на Лига Европа. Италианският отбор имаше предимство до 93-тата минути. В крайна сметка двата тима завършиха при резултат 3:3.

Първото полувреме на мача бе зрелищно и двата тима си вкараха общо пет попадения по време на него. Шакири и Паласио дадоха комфортен аванс на гостите в 5-ата и 13-ата минута, но след попадение на Армстронг и автогол на Кампаняро резултатът вече бе изравнен. Изравняването стана факт само за две минути - 24-ата и 26-ата.

Паласио обаче вкара втори гол, за да даде преднина в полза на неговия тим. Той реализира в самия край на първата част. И точно когато изглеждаше, че Интер ще бие отборът допусна изравнителен гол в 93-ата минута, който бе дело на Гуидети.

Ковачич пък отново бе оставен на резервната скамейка за гостите, докато Сашо Тонев не бе в групата на домакините от Глазгоу.

Ако Интер бе удържал победата, тя щеше да бъде трета поредна за тима.

Източник: dnes.bg