„ Арда” смачка „Добруджа” пред цяла България

Волейболният тим на „Арда”-Кърджали смачка лидерът в класирането на суперлигата при мъжете „Добруджа 07”-Добрич пред цяла България с 3:1 гейма.В мач,предаван по националната телевизия БНТ нашите поведоха убедително с 2 :0 гейма.Контузии принудиха треньорът на кърджалийци Иван Халачев да направи смени.Това се отрази на играта и позволи на гостите да вземат един гейм.Четвъртият бе точка за точка,но кърджалийци изтръгнаха победата.

След мача Иван  Халачев похвали волейболистите.Той обаче посочи,че не за първи път те допускат спад в играта си.Проблемът е чисто психологически и трябва да се преборим с него,каза наставникът.

Това е пета победа за „Арда” в шампионата и трета загуба за водача „Добруджа”.Добричлии за първи път не успяват да вземат точка.Това може да доведе до отстъпване на първото място в лигата.