Бдение със свещи се проведе в парк "Арпезос-Север"като част от Националната антиспин кампания
- Кърджали
- преди 1 месец
На 17 май в парк „Арпезос - Север“ се проведе вечерно бдение със свещи по повод третия етап на Националната АНТИСПИН кампания – Деня за съпричастност със засегнатите от ХИВ/СПИН. Въп...