С аплодисменти смолянчани благодариха на медиците си
- Смолян
- преди 6 години
Десетки чиновници днес излязоха пред сгради,учреждения, кабинети и с аплодисменти поздравиха здравните работници, които днес отбелязват празника си. Сред тях бяха всички служители на ТД-НОИ Смолян. В...