20 °C
- Защо в България няма месо? - Защото свинете станаха хора, кравите се омъжиха, козлите се ожениха, овните защитиха дисертации и управляват страната, а кокошките умряха от смях...
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg