18 °C
Из дневника на един студент: - Първи ден, гладен съм.... - Втори ден, гладен съм... - Трети ден, гладен съм... - Четвърти ден, мама и тате пратиха пари :) - Пети ден,... Не помня... - Шести ден,... Не помня... - Седми ден,... ГЛАДЕН СЪМ....
В широка чаша се наливат двете съставки и се рабъркват. Добавя се лед. Гарнира се с черешка
Източник: gotvach.bg