21 °C
На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си: - Мамо, как съм се появил на бял свят? - В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: - Тате, как съм се появил? - В роза те намерихме! Накрая в съчинението си Иванчо писал: - Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот...
В широка чаша се наливат двете съставки и се рабъркват. Добавя се лед. Гарнира се с черешка
Източник: gotvach.bg