18 °C
Искам да ви се оплача, че няма с какво да се похваля, но за това пък мога да ви се похваля, че няма от какво да се оплача. ;)
Смесват се продуктите и се бърка докато тестото набухне, след това се оставя да втаса.
Източник: gotvach.bg