25 °C

От 16:00 часа започва големият детски празник за 1 юни в Смолян

 Творчески работилници, конкурс „Мис и Мистър Капчица“ и шоу с аниматори са част от празничната програма за Международния ден на детето.

С богата програма, много игри, творчество и забавления Смолян ще отбележи Международния ден на детето. Големият детски празник ще започне на 1 юни от 16:00 часа на Амфитеатъра в Новия център и ще събере деца, родители и гости на града.

Организатор на събитието е Община Смолян, която обединява усилията си с Центъра за подкрепа за личностно развитие – ОДК, Регионалния исторически музей „Стою Шишков“, Регионална библиотека „Николай Вранчев“, Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни, SmartyKids Smolyan и Meg's Academy.

Празничната програма ще започне с творчески работилници, в които децата ще могат да рисуват, творят и да покажат своите умения. От 16:30 часа е предвиден конкурсът „Мис и Мистър Капчица“ с водещ Искра Йосифова, а от 18:00 часа ще започне шоу с аниматори, изпълнено с игри, танци и много изненади.

При лошо време празникът ще се проведе в Родопския драматичен театър „Николай Хайтов“.

Организаторите канят всички деца и техните родители да се включат в празничната програма и заедно да отбележат Международния ден на детето.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.