Юношите на АРДА с две контроли в Пловдив

Две проверки изиграха юношите на АРДА в Пловдив. Старшата възраст победи с 1:0 домакините от Спартак U19, като единственото попадение отбеляза Тодор Кисьов с удар извън наказателното поле в 31 мин на мача. Няколко минути преди това Теодор Колячев уцели гредата, след добра атака от ляво. След почивката младите футболисти на АРДА създадоха още няколко положения за гол, но резултатът остана непроменен. Следващата контрола ще бъде в края на седмицата, като все още се търси елитен съперник за нея. При АРДА U16, отборът показа добра игра, но загуби срещу връстниците си от Спартак, след грешка в защитата и гол през второто полувреме. На отбора предстоят контроли с Локомотив Пловдив U16 и Верея Стара Загора U16.