Лудогорец сгази Младост (Подгорица) и чака Цървена Звезда по пътя за ШЛ

Лудогорец се класира за следващия етап на Шампионската лига с лека победа без затруднения и във втория мач срещу черногорския първенец Младост, този път в Подгорица и с 3:0, пише Гонг.

Така родният първенец си уреди среща със сръбския гранд Цървена звезда във първия предварителен кръг за групите на Шампионска лига.

За втори път герой на мача беше Джоди Лукоки, който отбеляза два гола, а първият му беше и единственото попадение преди почивката.

Преди това Козмин Моци изпусна дузпа, а попадението на Борис Копитович в края на полувремето беше отменен.

През втората част първо Вандерсон уби интригата с гола си в 48-та минута, а Лукоки ознаменува страхотното си представяне и с още едно попадение в 64-та минута. И това се оказа напълно достатъчно за шампионите да продължат в третия квалификационен кръг на най-комерсиалния турнир.

Източник: offnews.bg