Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ураганите, мъртвите животни и символа за химическа опасност са тясно свързани. Анализирайте как точно!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Всички обичат Реймънд. Освен Бойко Борисов!
Любими Герои
03.10.2017
3,206 прегледа
Следващ →
Още вицове
В "Бърза помощ" докарват мъж със счупен крак. Докторът пита: - Как се случи? - По време на игра. - Футбол ли сте играли? - Не, карти. - ??? - Моя приятел ми даваше знаци под масата.
Еволюция на женските искания -"какво си ми купил" с мазен глас и умивка, но неопределено (12-14г) -"аиде да ми купиш нещо" с по-мазен глас и умивка, но неопределено (14-16г) -"виж го какво е симпатично, аиде да ми го купиш " с още по-мазен глас и умивка, н вече определено (16-18г) -"виж го какво е симпатично " с с максимално мазен глас и умивка, дискретно определено (18-20г) -"виж го какво е симпатично, ама тук е много скъпо " с с максимално мазен глас и умивка, но леко загрижен вид, да се разбира: знай че трябва да ми го купиш, но аз те жаля да дадеш по малко пари (20г-) - "как може да се сетиш за леля ми, майка ми( еди кое си същество от женски пол), но не за мене"- с бесен наранен глас, да се разбира знай че трябва да ми го купиш без значение колко струва и да се молиш да ти простя и се чувствай виновен трябва да ми купиш нещо дори без да си го искам: на всички възрасти
В университетският стол местата свършват много бързо. Един професор си запазва едно място и отива да си вземе храната. Докато се реди на опашката един студент заема неговото място и спокойно започва да се храни. Професорът се приближава с табла в ръце до масата и го гледа строго. Студентът си хапва невъзмутимо. Професорът не издържа и казва: - Млади човече! Знаете ли вие, по какво се отличава човекът от животното? Студентът: - Естествено! Човекът яде седнал, а животното - право!
В училище: — Иванчо, я ми кажи азбуката. — До десет ли?
Лъжи в особено крупни размери - ето я истината за живота.