Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той беше толкова богат, че си купуваш от пазара чушки и домати и правеше лютеница.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Какво е Наглост? 1) Да бутнеш някой по стапалата и да го попиташ - "Защо не ме изчака?". 2) Да се искензаш пред вратата на съседа си и когато свършиш да позвъниш и да поискаш тоалетна хартия.
Други
04.10.2017
3,549 прегледа
Следващ →
Още вицове
Понякога така му се искаше да каже "Кучко, колко те ненавиждам", а вместо това се получаваше обичайното "Както кажеш, скъпа"
- Толкова години сте женени с жена ти, а колкото пъти ви срещна из града, винаги се държите за ръка... Възхищавам се на чувствата ви! - Ако я пусна, веднага ще купи нещо.
ЦСКА иска да върне и другите изгонени футболисти, но не знае в коя кръчма да ги търси.
Кинозвезда вечеря с известен режисьор. - Кажете ми - пита звездата - смятате ли да снимате скоро някакъв нов филм? - Не, сега смятам да започна да пиша мемоарите си. - В такъв случай махнете ръката си от коляното ми!
- Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро? - Да, така е. - Тогава дай пари да си купя сладолед! Счупих ти очилата.