Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един младеж кара кола като с едната си ръка е прегърнал млада дама, а с другата е хванал волана. Спира ги полицай и казва на момчето: - С двете ръце, с двете. А то отговаря: - Съжалявам господин полицай, но не мога да пусна волана.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
В училище: - Иванчо, я ми кажи азбуката. - До десет ли?
Ученически
04.10.2017
9,108 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама си говорят: - Вчера се прибирам, а цялата ми риза в червило... - Жената, сигурно много е крещяла? - И още как! Цялата вечер крещеше: " Искам и аз такова червило!!"
Един ден служител на смесена фирма идва на работа с бинтована глава, като го обяснява с неудачно падане в банята. Колегите му се интересуват от подробностите: Колегата-американец: - Нали вече си си взел застраховката? Колегата-французин: - Е нямаше ли жена до тебе, да те хване? Българин-началник: - А ти какво търсиш в банята във вторник?
Грешките правят живота ни по-интересен.
Терорист опира нож в гърлото на машиниста в софийското метро и казва: - Карай за Лондон! Машинистът обявява по уредбата: - Затварям вратите. Следваща спирка - Лондон. Граждани, не се блъскайте, вагона не е разтегаем!
- Докторе, какво правите?! Трябваше да извадите съвсем друг зъб! - Спокойно! Сега ще стигна и до него.