Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо хляба не е пресен? - Стиснете по-силно!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Едно красиво лице, не оправдава една празна глава!
Бисери
03.10.2017
3,693 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче разказва на приятелката си: Вървя си вчера и гледам на земята 50 лева. Викам си, провървя ми. Навеждам се да ги вдигна, усещам: заработвам ги.
Баси, отворих вратата на тоалетната и за малко да падне блока. Чак пък толкова ли съм бил на зор?...
В една болница раждат рускиня, полякиня и германка. Мъчат се, бавят сее... Па по едно време като се напънали - и трите родили едновременно! И оттам се почва една суматоха, хаос, безредица в болницата.. и какво станало, как станало - объркали се бебетата и не се знае кое какво е. Докторът обаче, решил да използва мъдростта си и житейския си опит и викнал "Zig!" Германчето "Hail!" Русначето застава готово за бой, а полячето...се насира.
Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал: - Извинете, колко коня е вашият автомобил? - Ами, 75. - Май един от тях се е насрал!
По форумите се говори, че Франко Фратини щял да напише много критичен доклад за България, и веднага започва тоталното му оплюване. Един обаче казва: - Вместо да си измием задниците,ние си слагаме още по едни найлонови гащи отгоре,за да прикрием вонята.