Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две блондинки. - Какви красиви къдрици имаш! - казва едната. - Благодаря, - отговаря другата. - Цялата сутрин се къдрих с машата. - Тъй ли? А аз мислех, че косите ти сами се къдрят. - Ако се къдреха сами, аз щях да ги изправям!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Размерът има значение, особено ако е за размер на банкнота.
Бисери
03.10.2017
3,293 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаете ли, аз с удоволствие отивам на работа, а да се прибера не ща. - Вероятно не е лошо да отидете на семеен психолог. - Не за първи път ми дават този съвет...Ходихме вече...Но, не, те не ремонтират асансьори, а ние между другото живеем на 18-тия еатж!
Качва се в автобуса пиян мъж. По някое време идва контрольор, а се оказва, че пияния е без билет: — За ракия имаш пари, а за билет – не? — Ама аз бях на гости и един приятел даде ракия – оправдава се пияният. — А защо не ти даде за път? — Как да не ми е дал… – и вади от джоба си шише ракия.
Джони Деп посетил инкогнито Бургас, за да не го оберат местните пирати...
25.07.2011, ЦИК започва да приема документи за участие на партиите в изборите с думите: "Нека ЦИрКът започне сега!"
Може би Бог иска да те запознае с много фалшиви хора така, че като срещнеш истинския приятел да го познаеш.