Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Eдин рибар хванал златната акула и тя муказала: -Ще ти изпълня едно желание. А той казал: -Искам оная ми работа да стига до земята. Тогава акулата му изяла краката и казала: -Вече ти стига до земята.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Излезе от печат новият трилър на Стивън Кинг: "Островът на свекървищата"...
Черен хумор
03.10.2017
1,986 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка казва на приятелка: - Записах си час за педиатър! - Защо? - Искам да си направя педикюр.
Попитали радио Ереван дали мъж може да забременее, а от там отвърнали: -Принципно не, но това не пречи опитите в Анадола да продължават! :))
Разговор между две приятелки: - Каква зодия е мъжът ти? - Беше Лъв, но като му сложих рога стана Овен.
93% от хората имат мечта, която могат да осъществят до края на седмицата , а те я правят мечтата на живота си...
Президентът се извини( още дотук е виц;-) по повод двата доклада на ЕК. Той бил чел само един...доклада за Румъния и затова не намерил нищо притеснително.