Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Продължителността на кино-филмите е определена от издръжливостта на пикочния мехур на средния зрител.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Тъщи
- Има ли душа без тяло? - Да, ангел. - А тяло без душа? - Да, тъща.
Тъщи
03.10.2017
6,137 прегледа
Следващ →
Още вицове
Генко сглобява мебелната секция. Жена му: - Нещо не си я донаправил. Ако отворя вратичката на долния отдел, вратичката на средния се отваря също и удря по главата. Генко: - Всичко съм направил правилно. Долният отдел е за нещата на тъщата.
Извади си оная работа изпод чина, защото ако аз дойда да ти я извадя, на мен ще ми стане хубаво, а на теб не. Столът трябва да се нагажда към естествените извивки на гръбначния мозък (Учебник по хигиена) И Мишо много добре се справя, само дето си слага пълния член отзад... (учителка по немски език)
Управител на обувен магазин приближава продавачка и й прошепва: - Какво става? Защо не помагате на клиента? Вече избира два часа! - Много труден случай е, шефе!-казва продавачката. - Този човек е музикант, и се опитва да намери две обувки, които да скърцат в една и съща тоналност!
Съпругата на един ревнив мъж извикала вкъщи дърводелец, защото като минавал трамвай гардероба скърцал. Гледал, пипал тук и там дърводелецът, но не разбрал от къде е скърцането и влезнал в гардероба и оттам да види. В това време се върнал съпругът, отворил гардероба и виждайки дърводелеца викнал: - Ти какво правиш тука, бе?!!! - Ако ти кажа, че чакам трамвая, ще ми повярваш ли?!
- Келнер, на стената има хлебарка! — Но това е пирон, госпожо. — Келнер, пиронът пълзи!