Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж при прихиатъра: - Аз заради жена ми идвам. Имам натрапчивата идея, че някой се опитва да й открадне дрехите. - Сигурен ли сте? - Абсолютно. Наела е специално човек, който да пази. Вчера го намерих в гардероба.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Специален семинар, за да прозрете каква хубава физика и химия има отзад Химически факултет на СУ - Физико-химия -Доц. Пенева
Бисери
03.10.2017
4,085 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж получава присъда от 5 години затвор, и на влизане адвокатът му го посъветвал: - Ако, те питат по кой член си в панделата, ти ще казваш,че си по член 64. Влиза той в затвора, и още не направил 3 крачки и го спира един затворник и го пита: - Ти по кой член си тука? - Амиииии, по член 64. - Воввввв. И така продалжавал да отговаря през всичките 5 години Изтекла му присъдата,и отишъл той при адвокатът си и го пита: - Абе, къв е тоя член 64, нищо от това,което съм чувал,че може да ми се случи в затвора не ми се случи една драскотинка даже нямам? - Еми къв да е, ами за изнасилване на едър рогат добитък.
- В днешно време няма приятели. Вчера помолих Иван за 100 лева назаем, а това говедо ми отказа! - Искам да те предупредя, че и аз съм говедо.
Десислава е на море и плува. Спасителят вика: -Госпожице, не плувайте зад шамандурите!!! -Това не са шамандури бе идиот! Не виждаш ли, че плувам по гръб!
Ако времето е пари, значи, нашето време още не е дошло.
Три стари приятелки още от училищните години се срещат случайно и решили да се почерпят. Взели си пиячка и се скатали в една беседка на градските гробища. Нафиркали се здраво и се прибрали по къщите, като си взели на пияна глава и свежи цветя от гробовете. На другия ден мъжете им се срещат случайно в едно кафене и си говорят: Абе мойта сигурно си е хванала любовник! Снощи се прибра почерпена с един прекрасен букет карамфили! И аз се съмнявам в моята! Снощи също се прибра фиркана с огромен букет алени рози! Вашта е лесна пичове! Аз кво да кажа - моята се прибра мотана като каруцар и на врата си носеше един фантастичен венец с ленти, където пишеше "от вечно обичащите те приятели! ! "