Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Киркор и Гарабед се срещат на улицата: - Много ти порасна работата,вчера на пазара ма видя,а не ма поздрави! - Не са сърди,имах много багаж,видях та,ма не можах да та забележа!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Мечо Пух
Прасчо влиза в магазина и пита продавачката: -Извинете, имате ли възглавници? -Да. -А с какво са пълни? -С пух. -О,Печо-започнал да плаче Прасчо
Мечо Пух
03.10.2017
11,287 прегледа
Следващ →
Още вицове
Исус, виждайки един неподвижен човек, казва: - Стани и ходи! Никаква реакция. Тогава Исус повтаря думите си. Отново няма резултат. В този момент идвa Свети Йоан със списъка с болни и казва: - Учителю, грешите. - Йоане, това е невъзможно - аз никога не греша. - Зная, Исусе, но този човек не е парализиран, а глух.
Защо вече няма мъже които да са красиви, умни, интелигентни и забавни? Защото те вече са се ОМЪЖИЛИ :)
Генерал вижда часовия на един пост с отворен чадър над главата си. - За моята дълга служда досега нито веднъж не съм видял войник да се страхува от дъжда. - Аз не се страхувам, имам чадър.
Криминалното ръководство на МВР подаде оставка.
Вървял из Тибет пътешественик. Вървял той, вървял, и му се досрало. Видял една купчина камъни, застанал зад тях и се изсрал. И си продължил нататък. За през нощта си отворил палатката и в съня му се явил тибетски светец. И този светец казал на пътешественика: - Помниш ли, как днес се изсра зад една купчина камъни? - Да, - отговорил пътешественикът. - Това беше моята могила, - казал светецът. - Днес ти се изсра на гроба ми и за наказание ще имаш разстройство точно една седмица! А ако разкажеш на някой за това - то и той ще се мъчи точно една седмица с разстройство! Така и се случило, пътешественикът цяла седмица дрискал. А когато се върнал и разказал за това на своите приятели, те също почнали да дрискат точно седмица и нито час повече. Те разказвали тази история на свои познати, които също почвали. Така тази история обикаля света... И ето днес стигна и до ТЕБ!!!!