Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се оплаква на приятел: - Голяма мъка. Първата ми жена - умря. Втората - избяга. Третата - нито мре, нито бяга.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Литераторката: - Които отсъства - да си вдигне ръката!
Бисери
03.10.2017
3,514 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейство се прибира от морето и отиват на гости на село. Показват на бабата снимки от плажа: - Защо всички носите бели гривни, сега туй ли е модерно? - Не! От хотела ни ги сложиха задължително,за да ни разпознават. - Ми те и у наше село,задължително слагат бели обеци на козите, за да ги разпознават.
- Кое е общото между лидерите на тройната коалиция? - Никога не са работили...
Въпрос към Радио Ереван: - Какво представлява бракът? Отговорът на радиото: - Официално пускане на момичето в експлоатация.
Ротния пред взвода: - Който още веднъж нарече началника на щаба свиня, ще бъде зачислен към него - да му чисти кочината.
На един мъж му бил много дълъг-60см,никоя жена не искала да бъде с него.Затова отишъл при врачка да пита какво да прави.Тя му казала да отиде през девет земи в десета и там ще открие едно блато а в него-една жабка.Като я намери да я попита дали ще се омъжи за него-а тя като каже да-ще му се намали с 20см.Тръгнал той-вървял,вървял,минал през девет планини в десета-намерил блатото с жабката.Попитал я: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не. Намалил му се с 20см.А-рекъл той-добре.Ще я попитам още веднъж,ще се намали с още 20см и ще ми е много добре. Попитал той жабата още веднъж: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не,не и не!