Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изнервен баща към сина си: - Пешко, стига обикаля в кръг, че ще ти закова и другия крак!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Проверката на водомерите в блок 705 в "Младост" показа, че потребителите не само не са ползвали топла вода, но и са вкарвали такава обратно в системата.
Разни
03.10.2017
1,842 прегледа
Следващ →
Още вицове
Уважаеми отдел "Обслужване на клиенти" на А1, Първо бих искал да ви уведомя, че пиша със средния пръст...
Кучето е най-добрия приятел на човека! Но не на всеки...
Две съседки си говорят: - Хич нямам късмет! Вече няколко пъти, като просна прането и веднага завалява дъжд и го намокря. - Аз пък си имам вкъщи много точен метереолог. Сутрин като вдигна одеалото и погледна в гащите на моичкия, ако му лежи на дясната страна - ще вали, ако му лежи на ляво - няма да вали и тогава пера. - Ами ако стърчи? - Ако стърчи е празник. Кой пере по празниците?
Попитали група ученици: - Кажете три неща, които харесвате в училище? - Юни, юли, август...
- Възможно ли е да има държавно планиране на раждаемостта? - Не, докато средствата за производство остават частна собственост.