Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно време по сватбите имаше "мъжки булки", а сега ги наричат травестити.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Вера Кочовска:Аз не съм съгласна с Дарвин, защото не видях нито една маймуна да стане човек, но човек става маймуна.
Бисери
03.10.2017
3,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада жена казва на мъжа си: - Скъпи, изял си първата мусака, която съм приготвила в живота си. Утре ще направя пак. Хареса ли ти? Кажи ми! Моля! Кажи каквото и да е! Поне една дума! Поне дай признак на живот!
Син, баща и дядо се връщат от Франция: - Тези французойки са много секси! - казва синът. - И много технични! - отговаря таткото - И много търпеливи! - обобщава дядото.
Примерен психотест за кондуктори Първи въпрос: „Добре ли сте?” Отговор: „Не. Хлопа ми перфоратора”. Втори въпрос: Какво обичате да правите в свободното си време? Отговор: Да късам билетчета и нервите на хората. Трети въпрос: Какво обичаш да ядеш? Отговор: Бой и нищо друго. Четвърти въпрос: Пазите ли си дрехите? Отговор: Не, обичам да си мачкам синьото елече и да си го слагам в джоба на дънките. Пети въпрос: Защо искате да започнете при нас работа? Отговор: Защото за никъде другаде не ме искат. Ставаш. Следващият кандидат.
- Как се нарича хлебар с дефект, но в женски род? - Дефектна хлебарка!
Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите!