Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Първи януари. Две приятелки си говорят по телефона: - Галя, как изкара Нова година? - Ами както обикновено - в леглото... - И много народ ли се събрахте?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всъщност, демокрацията е стара като света. Тя се е появила още когато Господ показал Ева на Адам и му казал: - Ето, избери си жена!
Бисери
03.10.2017
3,441 прегледа
Следващ →
Още вицове
Критикът: - Според Вас кои са двата най-хубави романа излизли от печат тази година? Писателят: - Не мога да Ви кажа, защото през тази година успях да издам само един роман.
Мъжът се прибира рано сутринта и казва: — С-с-скъпа! Ама ни-ни-к-к-ога няма да се с-с-сетиш къде бях! — Ще се сетя. Но нека по-напред чуем твоята версия.
Случка в Google тези дни: - Господин Брин, бяхте помолили да купим Моторола. Купихме. - Кой модел? - Модел ли?!
Таралежът: "Ще те спукам!" Четката: "Само да не ме сцепиш, че ще ме хвърлят!"
Двама влюбени. Тя му казва: - Скъпи, много искам да се оженим, обаче… в работата ще тръгнат едни клюки, хич не ми се иска да знаят че съм женена. - Добре, ако искаш - ще се оженим тайно. На никого няма да казваме. - А ако ни се роди дете? - Като порастне, на него може да му кажем.