Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка по математика: - Деца, за ареста на 5 кутии цигари са необходими 20 полицаи. - Колко полицаи са нужни за ареста на 1 мастербокс?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На плажа, под чадър, седи дебела жена. До нея лежи мъж на същата възраст с безучастен вид. Минава много красива блондинка, но мъжът изобщо не я поглежда. Дебеланата се навежда към него и съска: - Лицемер!
Семейни
03.10.2017
1,780 прегледа
Следващ →
Още вицове
Заповед във фирма: “От утре не приемаме болнични листове! Щом сте могли да се занесете до доктора, ще се донесете и до офиса!”
Мъж и жена се спират пред клетката с хищници в зоологическата градина. Мъжът казва: - Как мислиш, какво би ни казал онзи тигър, ако можеше да говори? - Аз съм леопард! - чува се откъм клетката.
Зайко Байко отива за бира и пред магазина вижда голяма опашка. Свиркайки си той застава най-отпред. От опашката възмутена се обажда Кума Лиса: - Защо се пререждаш, Зайо Байо? Той отговорил: - Я, ела зад ъгъла! Отишли заедно и след малко заекът, подсвирквайки си, отново застанал на чело. Същото се повторило и с Кумчо Вълчо. Нарежда се Зайо отново най-отпред и чува рева на Баба Меца. - Ей, Зайо, защо се пререждаш! Заекът отвърнал: - Я, Мецо, ела с мен зад ъгъла! Свили те зад ъгъла, а там гневно ги посрещнал горският змей: - Стига мезе! Къде е бирата?
В един манастир пристига комисия съставена от настоятели на други манастири. Един от членовете на комисията влиза при настоятелят на манастира и изумен казва: - Ама, вашите монаси пушат по време на молитвите!!! - Е, и кво от това? - Ами в нашият манастир питахме Светия синод, може ли да се пуши по време на молитва. Те ни забраниха категорично. - Всичко зависи от формулировката на въпроса. И ние питахме Светия синод. Само че, ние питахме, може ли да се молим докато пушим....
Влиза мъж в кръчма и поръчва пет водки. Изпива ги и поръчва четири водки. Изпива ги и тях и поръчва три. Глътва ги и поръчва две. Изпива ги, хваща се за главата и се замисля: "Ега ти парадокса! Колкото по-малко пия, толкова повече се напивам".