Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При зъболекар за отстраняване на зъбен камък - Охоооо,ама то вашето не е зъбен,а направо котлен камък. Ако се бяхте забавили още малко, щях да ви препоръчам да си правите гаргара с КАЛГОН.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Едно момченце се прибира в тях и вика на майка си: - Мамо, мамо, имам 6 по математика! - И кво от това, нали си болен от рак!
Черен хумор
03.10.2017
2,513 прегледа
Следващ →
Още вицове
На изпит: Kолко доктори са неоходими да зокават хлопащата дъска на Волен Сидеров?
Истинският програмист не може да умре от глад, дори хладилника да е празен. Той винаги може да изкара поне още една седмица с хранителните запаси натрупали се в клавиатурата.
- Защо мутрите, когато си взимат куче, то непременно е питбул? - Защото не искат кучето да е по-умно от собственика.
Марийка се връща от училище развеселена: -Мамо, мамо, в училище ни правиха изследвания. Оказа се, че в класа има само една девица. -Ти ли беше, мъниче? -Не разбира се. Даскалицата.
Между приятелки: - Ти девствена ли си? Другата: -Все още, не.