Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Телеграма от родителите: "Как са изпитите? Съобщи спешно!" Отговор: "Изпитите минаха блестящо. Професорите са във възторг. Молят да повторя наесен."
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Зъболекарят обяснява на пациента: - Имате един мъртъв заб. Да му направим ли коронка? - Не, предпочитам да го погребете без церемонии.
Лекари
03.10.2017
2,570 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ти притежаваш вътрешна сила, ако: ...можеш да започнеш деня без кофеин, ...можеш да хапнеш добре без таблетки, ...можеш да бъдеш приветлив, независимо от болести и болка, ...можеш да не занимаваш хората с твоите болки и проблеми, ...можеш всеки ден да ядеш една й съща храна и да си благодарен за това, ...можеш да разбереш, ако любимия човек не е до теб, ...можеш без обида да приемаш упреци и критики, ...можеш да не обръщаш внимание на глупостта на приятели, ...можеш еднакво да се отнасяш и с бедни и с богати, ...можеш да издържаш на стреса и без лекарства, ...можеш да отпочиваш и без пиене, ...можеш да заспиш без приспивателно, Е, можеш ли всичко това? Значи ти си куче!
- Какво си се намръщил? - Ще ставам баща... - Но това е повод за радост! - Вярно, но не знам как да кажа на жената.
Вчера сложих за име на моята Wi-Fi мрежа "Hack me if you can". Днес откривам, че името й се сменило на "Challenge accepted".
Доктор към медицинската сестра: - Ще го лекуваме или да живее?
Тя забрави да си измие грима, легна да спи - събуди се панда!