Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Футболната среща още не е започнала, но запалянковците на гостуващия отбор започват да бият съдията. - Какво става? - пита полицай от охраната шефа си. - Ами влакът им за обратно тръгва рано и те се опасяват, че няма да дочакат края на мача.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Треньорът пита нашите след мача България & Сърбия: - Как сте? - ШЕС СМЕ! България & Сърбия - 1:6
Спортни
03.10.2017
3,901 прегледа
Следващ →
Още вицове
Последния стадий на откачене от безделие в работата - когато започваш да четещ спам.
Поп пътува в самолет. До него отива стюардесата. - Да ви донеса минерална вода? - Не, ако може сто грама гроздова. На пет километра от земята: - Да ви предложа нещо? - Сто грама гроздова. На седем километра: - Да ви донеса гроздова? - Не, искам чаша минерална вода. - Защо? Нали досега на ракия я карахте. - Близо съм до шефа.
Срещнали се двама приятели. Седнали и се напили. И тамън им станало хубаво, допълзяла отровна змия и ухапала единия от тях. Другият знаел, че отровата на тази змия действа след 14 часа, наблизо нямало медицинска помощ, пренесъл го на едно легло в съседната стая, седнал натъжен и започнал да чака. След 14 часа влязъл в стаята, за да вземе тялото и да го погребе, но приятелят му лежал на кревата жив и здрав. Влезлият изтичал да търси змията и я намерил... мъртва. А казват, че алкохолът бил вреден!
Страхуваш ли се, че никой не те обича? Защото майка ми казваше, че хората наистина се обичат. Те просто се притесняват понякога и забравят как да си го кажат
- Знаеш ли, колко ми е умно кучето? Вчера се разхождаме у му казвам: "Струва ми се, че нещо забравихме с теб?" Седна, почеса се с лапа зад ухото, и почна да мисли, какво ли може да е.