Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво му трябва на евреина за щастието? - Бедни евреи няма, има бедни хора, които си мислят, че са евреи.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нощта беше прекрасна, но утрото ме съсипва! "Двама мъже и половина"
Бисери
03.10.2017
4,091 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кой за какво излиза в чужбина: евреинът - за да направи завод; циганинът - за да ограби завод; българинът - за да мие чинии; германецът - за да му мият чиниите; японецът - за да научи езика; руснакът - за да НЕ научи езика; финландецът - за да се напие по-евтино; албанецът - за да купи опиум; афганистанецът - за да продаде опиум; украинецът - за да търси жена си; американецът - за да бомбардира.
Група абсолютно голи хора играят на карти на нудисткия плаж. - Хайде да играем на обличане! - предлага единия играч. Друг се озърта наоколо и казва: - Май не е прилично? Пълно е с хора!
Всички ваши постове и коментари може да бъдат използвани срещу вас.
В Дивия Запад. - Уили, мисля, че баща ми е доста благоразположен към теб! - Сериозно? И как разбра? - Ами, когато днес му казах, че ще наминеш да ни посетиш, той извади от пушката бойните патрони и ги замени със сачми.
На борда на самолет, извършващ полет Москва-Санкт Петербург, съобщават: - Уважаеми пътници, моля да запазите спокойствие! На борда на самолета се провежда експеримент - машината се пилотира от маймуна!