Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тамара толкова дълго не беше правила секс, че прочитайки "Той донесе яйца, колбаси и започна да ги яде...", тя свършваше на всяка дума.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Звъни ми по телефона: " Включи си icq-то!" Включвам си icq-то:" Виж си пощата!" Отварям си пощата: " Звънни ми!" Звъня, чувам:" Включи си icq-то!"
Семейни
03.10.2017
3,140 прегледа
Следващ →
Още вицове
В жегата: Тя: - Ела у нас, нашите заминаха за уикенда, Той: - А климатик имате ли у вас?
Скандалът с Доминик Стос-Кан е най-лошата реклама за един хотел. Представете си само - "Елате в нашия хотел, тук камериерките няма да ви пуснат!"
В магазина за обувки малката стоножка се моли на майка си: - Моля те, мамо, само не ми купувай обувки с връзки!!
Всички тези анекдоти са долна инсинуация! В живота на Наташа Ростова е имало само един мъж който можел да прави с нея каквото си поиска. Това е бил Лев Толстой.
Народът не би трябвало да очаква, че служителите на полицията няма да нарушават закона. Докторите имат право да боледуват.