Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
С появата на интернет хората имат само три емоции: ")))" "(((" и "...".
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама приятели си говорят. Единият: - Ей братле, няма да повярваш ама брат ми е на зърнена диета! - Нима?!Е, добре тогава какво яде? - Е, как какво? Всичко което зърне на масата!
Разни
03.10.2017
2,583 прегледа
Следващ →
Още вицове
Група троянци на морето.Една от жените влиза да се къпе,а мъжа и вика след нея: -Жена,внимавай да се не удавиш. -Защо бе,да не би да плачеш за мен-вика жената. -Не, ма.Малко ракия съм взел от вкъщи,няма да стигне да почерпя както ми се иска.
Отива син при баща си и моли за ключовете от колата да се повови с приятели. Бащата поставя условие - ако си подстриже дългата коса. Сина: - Но тате, знаеш че и Исус също е бил с дълга коса. - Затова е и ходил с приятелите си пеша.
Ако пътят към ада е постлан с добри намерения, то с какво ли е постлан пътя към рая?
- Ало! НСО ли е? - Не, ДАНС е. - Ще ме прехвърлите ли към НСО? - Господин Иванов, живущ на адрес ул.Полски Тръмбеш 26, етаж 2, егн 650408626, май искате да се бъзикате с нас?!
- С какво се занимаваш? - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!