Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Столична община уведомява гражданите, че Бойко Борисов е буден и храбро посреща вторичните трусове.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Промоция от градския транспорт: Купете си месечна карта за всички линии и ще получите безплатно гъба и боя за обувки по ваш избор.
Професионални
03.10.2017
3,553 прегледа
Следващ →
Още вицове
Историчката: - Вижте това подобие на карта!
Играе компания на карти. Един все губи. - Нищо де, - утешават го другите, - не върви на карти, ще ти върви в любовта. - Да бе?! -чуди се той. - Вече съм на четиредесет годиниа, и все още не съм женен. - Ето виждаш ли!
Едно овчарче страшно много му се искало да бъде с жена. Споделил го в местната кръчма но старите зевзеци решили да се избъзикат с него и му рекли:Не ти трябва, вкараш ли си чукалото в нея - тя ще го отхапе. Минало време и една напориста мома решила сама да си поиска от овчарчето -отишла на мерата където той пасял стадотои без да му мисли се хвърлила на тревата и разтворила крака. Нашия герой се стъписал и си мислел подпрян на гегата:Ще ми го отхапе, ще ми го отхапе ....:В един момент решил и си рекъл -Що не пробвам първо с гегата и взел, че и мушнал гегата в пещерата -а тя от изненада взела, че пръднала. Овчарчето взело, че отскочило на два метра и рекло:Бах маа му, не стига, че хапе ами и ръмжи.
Ню-Йорк, центъра. Всяка сутрин български имигрант кара колата си в автосервиза и иска да й направят диагностика, а вечерта си взима колата. Собственикът решил да разбере, за какво е това странно поведение. Нашенецът казва: - Ще ти призная, но при условие, че и за в бъдеще ще може всеки ден да идвам. Станало му интересно на собственика и се съгласил. - Работя наблизо, а паркинг мястото струва 5 долара на час, работният ден е 8 часа, а диагностиката е 20 долара.
- Жена ми е истинска секс-бомба! - Защо? - Само като и спомена за секс и избухва!