Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кети много ме обича. Тя даже си е татуирала моето име. - А къде? - На лявата подмишница. - Странен избор. - Ами...Просто никъде не е останало място.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
От новините: По последни данни състоянието на Ясер Арафат не се е изменило. Остава си мъртъв.
Политически
03.10.2017
3,328 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче към наш Славчо: - Славчо, хайде да се разходим и да се полюбуваме на звездите... - Аз без презерватив не отивам да се любувам на звездите.
- Скъпи според теб не съм ли идеалната жена! - О ти си много повече, скъпа! - Наистина? - Поне трийсет килограма повече!
Мислех, че съседите ми се усмихват, защото ме харесват и уважават...А се оказа, че е защото са ме чували как пея на караокето.
Правителствени новини: Има две новини: хубава и лоша. Лошата: Ръстът на цените на ток,вода, парно надмина ръста на инфлацията! Добрата: затова пък инфлацията изостава от ръста на цените на ток, вода, парно!"
На Нова година: - Трябва да позвъня на мама и да й кажа къде съм. - Ало, мамо, къде съм?