Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един възрастен мъж възкликнал: - Преди имах инструмент за две жени, сега имам кожа за два инструмента!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Момичета, омъжвайте се! Нито един мъж не трябва да остане ненаказан!
Бисери
03.10.2017
3,562 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как спряха министър Румен Петков да извади "кирливите ризи" на митниците? - Казали са му, че ако извади техните, те пък ще извадят неговите.
Между майка и дъщеря: - Посещенията на твоя приятел всяка нощ вече ми омръзнаха! - Ама, мамо, той и при теб ли идва?
Мъж и жена решават един ден единия да купува за ядене, на следващия ден другия… Прибира се мъжът от работа и гледа бележка: — Скъпи, излизам с приятелки… днес има спагети, тенджерата е в шкафа, сиренето и маслото в хладилника – сготви си ги! На другия ден, жената се прибира от работа и намира бележка… — Скъпа, отивам с момчетата на по бира. За вечеря има риба. Въдиците са в коридора!
Истинското име на Лили Иванова всъщност е Дънкан Маклауд.
На първия етаж на един блок живеели пенсионери. Над тях живеели младо семейство. Старата баба от първия етаж среща младата от втория: - Какъв е тоз твоя мъж ма. Всяка вечер се любите, ще ни съборите полюлея. - Ми, бабо Мито, аз си имам номер. Вечерта преди да си легна, си слагам бельото под възглавницата и на мъжа ми като му замирише - веднага е готов. Баба Мита вечерта си слага бельото под възглавницата и бай Киро като си ляга, души, души и вика: - Мито, дай пушката, в къщата има пор!