Ангел Ангов с три златни медала

Изображение 1 от 3

Ангел Ангов записа голям успех в спортната си кариера. Състезателят на карате клуб “Торнадо” завоюва три златни медала. Успехът бе постигнат в рамките на Шампионата на Европейската Шито-рю Федерация. Ангов се класира на първо място на Ката при мъжете. Той е първенец и на Ката при джуниорите, както и на Кумите при джуниорите до 72 кг. Златен медал спечели и Росен Йовчев. Той е първи на Ката при момчетата до 11 години. Два сребърни медала завоюва Камелия Трендафилова. Тя завърши на вторите места на Ката при момичета до 7 години и на Кумите над 20 кг. Със сребърен медал участието си завърши и Алтай Али. Второто място е при джуниори на Кумите до 65 кг.

Източник: Haskovo.NET