Треньорът на Крумовград:Допуснахме много грешки в защита срещу "Берое"

Старши треньорът на Крумовград - Неманя Миланович говори след поражението с 0:2 от Берое в Стара Загора в мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Наставникът на новака в елита на България изтъкна защитата на Берое като ключова за успеха на домакините.

"Първото полувреме имаше възходи и падения. И двата отбора имахме възможности, Берое се възползва - ние не. През второто полувреме се опитахме да реализираме, но не успяхме. Берое се защитаваше добре и не ни даде шансове.

Искахме да вкараме още офанзивни футболисти през второто полувреме. Опитахме, рискувахме, но Берое игра добре в защита, а можеше да вкара и трети гол.

Берое не показа нещо различно спрямо последните си два мача, но победата бе 50/50. Те обаче се справиха по-добре от нас. В предни позиции създаваме достатъчно положение, но в защита ни липсваше концентрация и допуснахме доста грешки", завърши наставникът на Крумовград.